Seo Programları

Hey millet, ilk yazımda işinize yarayabilecek SEO yazılımlarını sunuyorum

Accuranktracker: Anahtar kelimeleriniz google’ de kaçıncı sırada bunu takip edebileceğiniz yazılım. Bilgisayarınızda proxy kullanmadan kendi ipleriniz ile sıralama takibi yapıyorsanız hemen kaldırın derim. Kendi ipnizden sürekli kelime takibi yapmak demek, Google’ ye ben bu kelimelerde çıkmak istiyorum sürekli takip ediyorum demek demek. Google kısaca size sadece trafik için site kurmuş gözüyle bakmasın istiyorsanız proxy ile kontrol edin kelimelerinizi. Bu programda proxy desteği ile atıyorum armut, elma gibi kelimelerde sitenizin kaçıncı sırada olduğunu size anlık gösteriyor.

AccountCreatorChief: Zaman zaman mail hesaplarına ihtiyaç duyarız. Bu mailleri çoğu yazılım kendi içinde açar. Ekstra bir yazılım ile mail hesabı açmak isterseniz kullanabilirsiniz.
Amazon Niche Finder: Amazon affiliate sistemi ile para kazanmak mümkün. Bu da popüler satılan ürünlerden niche kelimeler bulmanızı sağlayan bir araç.

Article Rewriter Wizard: Adı üstünde aslen. Article yani makaleleri yeniden okunabilir şekilde spinleyip yeniden yazan bir araç. Copyspace(Yazı özgünmü onu kontrol eder.) desteği var. Güzel yazılar oluşturulabiliyor.
Articles Rewrite Assistant: Yazıları rewrite edebilen, html desteği bulunan üsttekine benzer bir araç.
Article Scrape Chief: Yazıları spinleyip saniyeler içinde yeni yazılar üretebileceğiniz bir araç. Kendi sitelerinde makale yazımına bir daha para ödemeyeceksiniz diyor.

Article Submitter Plus: Ortalama 500 sitede 5 dakika gibi sürelerde hesap açabiliyor. Toplamda 20 dakika gibi sürede 500 farklı sitede makaleniz ya da yazınız gönderilmiş oluyor. Biz toplu atımı tavsiye etmiyorduk. Gaza gelmeyin kısaca 5-6 adet günlük yapacağınız maximum makale sayısı.
Article Marketing Robot: Makale yazımı, gönderimi hepini tek programdan yapabiliyorsunuz. Kötü siteleri ayırabilmek mümkün. Makale yazımı ve gönderimi işlemlerinizi toplu yapabileceğiniz bir yazılım.
*Article Kevo: Makale işlemlerinde tier siteler için kullandığım bir yazılım. zaten başına yıldız atıp kırmızı yaptık. Önemini anlayabilirsiniz. Son güncellemelerden sonra Google spin yazı yazmayın demiyoruz, yazın ama okunabilir yazılar yazın diyor. Bu yazılım ile de ücretsiz olarak okunaklı yazılar üretmişseniz üretilen içerikleri article sitelerine gönderebilirsiniz. (Bu spinleme yapmıyor gönderim yapıyor.)

Özellikle tier link dağılımı için ideal bir yazılım.

Answer Assault: Yazılım ile Yahoo soru cevap kısmında sorular oluşturup yanıtlar vermek mümkün. Yani linkleme ve ziyaretçi kazanmak için ideal yazılım. Hızlı şekilde sitenize anlık trafik almak isterseniz deneyebilirsiniz.
Answereye: Aynı şekilde Yahoo soru cevap kısmı için oluşturulmuş bir yazılım.
Answer Swipe: Yahoo soru cevap için oluşturulmuş benzer yazılım. Hedef trafik ve link ise bu 3 yazılımı deneyebilirsiniz.

Autopligg: Pligg sitelere imleme yapmanızı sağlayan yazılım. Pligg sitelerde genelde seçici olmalısınız. Bir anda çok yapılan imlemeler toplu olarak silinirse backlink kaybı nedeniyle gerilere düşmek mümkün. hesapları açıp işlemleri manuel yapın derim. Yani pr değeri yükseklere günlük düzenli olarak yapılabilirse etkisi güzel olur. Günlük olarak ta linkler takip edilip her silinene takviye edilmeli.

*Backlink Beast: Bu yazılım ile pdf backlink, web 2.0 backlink, sosyal imleme, press release gibi backlink işlemleri hızlı şekilde halledilebiliyor. Yani sitemize backlink çeşidi olması açısından ideal. Ama ana sitemize değil tier1 ve tier 2 lere dağılımlı yapmalıyız işlemleri. Ben ana siteye kısaca pdf backlink hariç, günlük düzenli olarak çok az sayıda diğer backlink işlemlerini uyguluyorum. Şu mantıkla bakın paravan sitenize verdiğiniz link aslen kendi sitenize veriliyor ama kendi sitenizi riske atmadan veriliyor. Yani yazılımla paravanlar mantıklı linklemelere tabi tutularak iyi sonuçlar alınabiliyor.

Buzzbundle: Örneğin 20 farklı siteniz varsa, her sitenin farklı sosyal medya hesapları varsa işler karışıyor genelde. Toplu olarak tüm sosyal medya hesaplarını yönetmek için kullanabileceğinzi yazılım. Bu da güzel fakat ben hootsuite’ nin 10 dolar/aylık paketi ile tüm sosyal medya hesaplarımı tek yerden kontrol ediyorum. Kısaca tavsiyem bu değil hootsuite. Ama bu da bir alternatif.
*Captcha Sniper X3-X4: Sitelere kaydolurken linklemele yaparken böyle sayılar girdiğiniz doğrulama resimleri çıkar. Onlardan %30 kadarını kıran bir yazılım. Seo programlarına entegre olabiliyor. Ben bunu kuruyor ilk önceliğe alıyorum. Yani senuke’ de atıyorum önce bununla captchayı kırmayı deniyor. Bu kırmaz ise de-captcha gibi 1000 kırıma 2 dolar verdiğim servisleri bunla yapamazsa geçiyor. Kısaca bu yazılım ile %30 civarı captcha’ dan kar ediyorsunuz. Herkese öneririm bunu.
Content Foundry: Ezinarticles gibi article sitelerinden içerik çekip spinleyen, basit işlemler ile içerik üretilip içeriklere link dahil edilebilen yazılım.
*Content Spiffer: Wiki sitelere, article sitelerine içerik gönderirken içeriğinize resim, video gibi şeyler entegre ederseniz yazının kalitesi medya ile desteklendiği için artıyor. Yani siz siteniz için youtube’ ye 100 video yükler bu 100 videoyu, sitenizde kullanılan 100 resmi spinlenmiş yazılarınızın sağına soluna istediğiniz bölümüne karışımlı eklersiniz. Bence bu oldukça önemli hem youtube videolarımızın değerini artırır, hem de doğal görünüm sağlar.
*CurationSoft: Paravan bloglarınıza veya sitelerinize içerik üretirken flickr, video, twitter’ den twit, yorum gibi şeyleri çekip içerikleri zenginleştirebileceğiniz yazılım. Hızlı şekilde içerik üretip harmanlamak için ideal bir yazılım.
Email Sender Deluxe: Toplu email gönderimi yapabileceğiniz yazılım. Mail listeleri bulup trafik alıp alexa değerlerinizi yükseltmek için en ideal yazılımlardan birisi.
Extreme Wiki Poster: Wiki robot var bu gereksiz.
FaceDominator: Facebook sayfa açan, profil açan işlemleri otomatikleştirip size hit olarak dönmesini sağlayan yazılım.
Face Software: Dominator benzeri.
FCS Networker: Dominator benzeri.
Fb Creator: Dominator benzeri.
Hotmail Account Creator: Hotmail hesap oluşturmayı sağlayan yazılım. Ben hesapları senuke xcr ile tek tıkla oluşturuyorum. Bu aslen gereksiz. Çok sayıda hesap lazımsa kullanılabilir.
*Hybrid Spinner: İçerik spinleme işlemlerinizi hakkınca yapan yazılımlardan birisi. Kaliteli içerikleri hızlıca üretebilmek mümkün. Bildiğim yapımcısı güncellemeleri kesti. Mevcut versiyonu ile deneyebilirsiniz.
Instant Article Wizard: Hakkında fikriniz olmayan konularda bile saniyeler içinde içerik üretemenize sağladığını iddaa eden araç. Bilmiyorum bu tarz araçlarda dikkatli olmak gerek. Okunabilirlik oranı çok iyi olmalı yani. Oluştursanızda okunabilirliğini iyice inceleyin derim. Ben genelde içeriği ilk üretimde articlebuilder kullanıyorum. 1$’ a 1000 civarı %80 özgün ve okunma oranı iyi makale üretip spinleyip kullanıyorum paravan sitelerde. (ana sitem ingilizce ise)

*Kontent Machine: İçerik üretme işlemlerinizi otomatikleştiren kaliteli bir yazılım. Yerli yabancı bir çok kişi kullanıp öneriyor. Bende öneririm. İçeriği üretir, belirli anahtar kelimeleri linkleyebilir kısaca içerik üretimi ve hazırlanması konusunda çoğu işlemi yapabilirsiniz.

Keyworqs: Keywordmap Pro benzeri. Onu öneririm.
Keyword Mass: Keywordmap Pro benzeri. Onu öneririm.
Keyword Organizer: Keywordmap Pro benzeri. Onu öneririm.
Keyword Spyglass: Keywordmap Pro benzeri. Onu öneririm.
Keyword Revenge: Keywordmap Pro benzeri. Onu öneririm.
Keyword Researcher: Keywordmap Pro benzeri. Onu öneririm.
*Keywordmap Pro: Backlink eklerken ana sayfamıza tek anahtar kelime ile değil farklı anahtar kelime varyasyonları ile eklemeliyiz. Örneğin sitemiz armut hakkında ise; armutlar,armutcu, en iyi armut, armut tavsiyeleri gibi anahtar kelimeleri manual üretmek çok zaman alan bir şey. İşte tek tıkla 500 farklı anahtar kelimeyi üretebilmenizi sağlayan çok faydalı bir yazılım bence.

Keyword Extreme: Keywordmap Pro benzeri. Onu öneririm.

Keyword Scout: Keywordmap Pro benzeri. Onu öneririm.
*Licorne AIO: Benim en beğendiğim programlardan biri. Proxy bulma, anlık proxy tarama ve güncelmi kontrol etme içinde kullanırım.  Senuke benzeri şekilde imlemelerden tutunda bir çok işlemi yapabileceğiniz, template yani kalıplar oluşturup vpslere kurup bırakıp sitelerinizi linkleyebileceğiniz muhteşem bir yazılım bence. Senuke’ den sonra en çok kullandığım yazılım diyebiliriz.

Bu yazılımlar ile kolay bir şekilde seks hikayeleri sitenizi hitlendirebilirsiniz

Advertisements

One thought on “Seo Programları

  1. SEO üzerine yazılmış kısa ve öz bir makale. Yeterince bilgilendirici bir makale olmuş. Bilgiler için teşekkürler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s